Kapı

Konteyner kapıları, her türlü taşıma ve depolama ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmıştır. Hem hafif hem de dayanıklı malzemelerden üretilerek uzun ömürlü bir kullanım sunar. Yüksek güvenlikli kilit sistemleri ile donatılmış olan konteyner kapılarımız, güvenliğini maksimum düzeyde sağlar. Standart ölçülerde ve özel tasarımlarda ürettiğimiz ürünler her türlü konteynere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Soğuk Hava Depo Kapıları

Soğuk hava depo kapılarımız, yüksek ısı yalıtımı ve enerji verimliliği sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Gıda depolama, tıbbi ürün saklama ve diğer soğuk zincir gereksinimleri için idealdirler ve sızdırmazlık, izolasyon konusunda üstün performans sergiler. Hızlı açılıp kapanabilen mekanizmaları sayesinde soğuk hava kaybını en aza indirir, böylece enerji tasarrufu sağlar ve operasyonel verimliliği artırır.

Kapı Uygulama Alanları ve Özelleştirme Seçenekleri

Hem konteyner hem de soğuk hava depo kapılarımız, çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamalara uygun şekilde tasarlanmıştır. Konaklama, gıda işleme, ilaç endüstrisi ve daha pek çok alanda kullanıma uygundur. İsteğe bağlı özellikler ve ölçülerde özelleştirilebilir. Müşteri ihtiyaçlarına göre farklı renk, malzeme ve güvenlik özellikleri ekleyerek tamamen kişiye özel çözümler sunuyoruz.

Neden Biz?

Uzman ekibimiz, yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi tasarım anlayışımız ile konteyner ve soğuk hava depo kapıları alanında öncüyüz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her proje için özelleştirilmiş ve maliyet-etkin çözümler sunuyoruz. Güvenlik, dayanıklılık ve enerji verimliliği odaklı ürünlerimizle sektörde fark yaratıyoruz.